ZPĚT

Poradíme si ale i s grafity, nánosy barev a jinými nečistotami. Čištění fasád je bezpečné a nedochází při něm k žádnému poškození jejich povrchu. Navíc je celý proces šetrný k životnímu prostředí. Vysokotlaké čištění fasády bez problému zvládne odstranit staré nátěry a nečistoty za využití rotačních trysek, které jsou poháněny vodou. Velkou výhodou tohoto zařízení je to, že pracuje prakticky bez znečištění a je naprosto šetrné k okolí svého použití.

Nejprve fasádu očistíme, omyjeme a zbavíme ji veškerých nečistot, usazenin a prachu. Prostě ji vrátíme její původní krásu a lesk. Na vyčištěný povrch pak přijde ochranná impregnace fasády. Ta má za úkol budovu ochránit před opětovným znečištěním a zároveň usnadnit následnou péči a údržbu. Díky mnohaletým zkušenostem víme přesně, jakou technologii čištění použít na konkrétní materiál a typ znečištění. Nemusíte mít žádné obavy.

Kromě pravidelného či jednorázového hloubkového čištění pro vás rádi dům umyjeme i od prachu po stavebních úpravách, nebo jej celkově očistíme před prodejem. Ozvěte se vám a my zařídíme to, aby váš dům vypadal opět jako nový.