ZPĚT

Vertikutace trávníků je totiž blahodárnou revitalizační procedurou. Díky tomuto procesu se všechny živiny, ale i slunce, vzduch a vláha dostane až k samotným kořínkům travního porostu. Zároveň to napomůže odnožování travních kořenů. Váš trávník bude vypadat zdravě, vitálně , prostě dokonale.

Ale i tento celkem jednoduchý úkon má svoje pravidla a potřebujete k jeho provedení ten správný vertikutátor a hlavně také čas. Ideální dobou, kdy se provádí vertikutace trávníků, je jaro, kdy začíná tráva pořádně růst. Nejdříve se trávník poseče a nechá se trochu proschnout, pak se vertikutuje. V průběhu sezóny pak můžete pro zvýšení efektu trávník vyčesávat za pomocí vertikutátoru, který je osazen válcem s pružinami.

Že nevíte jak na to? Že nevíte přesně kdy a jak moc hluboko? Že nemáte vertikutátor? Že nemáte čas? Nevěště hlavu, rádi za vás vše vyřešíme. Máme znalosti, zkušenosti, šikovné pracovníky i ty správné nástroje pro to, aby váš trávník měl tu nejkrásnější barvu i nejlepší hustotu. Kochat se dokonalým zeleným kobercem budete ne jen vy, ale obdivovat jej budou i vaši sousedi.