ZPĚT

Provádíme čistění zámkové dlažby, které prodlouží životnost vašemu chodníku. Jsme připraveni zajistit pro vás vysokotlaké mytí zámkové dlažby, které zabraňuje tvorbě řas, hub a mechů. Obnoví vzhled zámkové dlažby a zároveň odstraní toxické spory a plísně. Dokážeme vyčistit chodníky, dlažby, venkovní obklady a zídky z betonu, přírodního kamene, cihel a dřeva. Každý povrch je tak zároveň i při našem omytí desinfikován.

Povrch očistíme, umyjeme, odstraníme všechny organické nečistoty včetně mechů a plísní. Dokážeme si poradit i se skvrnami od oleje a rzi. Zkrátka zajistíme, že váš chodník bude vypadat jako nový a zároveň mu díky správnému ošetření prodloužíme životnost. A vám ještě k tomu ušetříme peníze za jeho výměnu. Povrchu vaší zámkové dlažby se vrátí povodní krása, jejíž odolnost se prodlouží o mnoho dalších let.

K vysokotlakému čištění zámkové dlažby využíváme studenou i teplou vodu. Provádíme také mytí párou a čistíme i fasády, dřevěné terasy, obklady a střešní krytiny. Umyté povrchy také impregnujeme. Dlouho našim pracovníkům neodolají ani mastné skvrny na podlahách v průmyslových objektech. Nabídnout můžeme dokonce i mytí vašich strojů.