ZPĚT

Servis sekání trávy nabízíme jak soukromým tak fyzickým osobám. Používáme kvalitní zahradní techniku. A dokážeme se postarat nejen o zahradu a zatravněné pozemky před bytovými domy, ale také o zelené plochy v areálech firem a údržbu hřišť. Posečeme trávu podél soukromých cest, cyklostezek a silnic, v sadech, parcích i kempech nebo na pasekách a loukách. Zvládneme sekání i v povodí řek. Připravíme vám parcelu pro stavební účely nebo pozemek pro fotovoltaickou elektrárnu a další. K tomu všemu nabízíme i možnost odvozu posečené trávy, kdy se kompletně postaráme o její likvidaci.

Konkrétní cena za tyto služby se odvíjí od plochy, ale i výšky trávníku a rovinatosti pozemku v závislosti na tom, zda budete požadovat i likvidaci trávy, tedy její sběr a odvoz, nebo jen sečení s mulčováním posečené trávy.

Rozhodně si zakládáme na profesionalitě prováděných služeb. Své práci rozumíme a díky profesionální potřebné technice ji dokážeme odvézt vždy k vaší spokojenosti. Zahrada před vaším domem bude vaší vizitkou a návštěvy ji budou obdivovat. A vy budete mít čas na to, co máte v oblibě mnohem více než sečení trávy.