ZPĚT

Včasným odstraněním problému totiž předejdete velkým nepříjemnostem, které dokonce mohou způsobit poškození nejen majetku vašeho, ale také majetku vašich sousedů.

Provádíme veškeré čištění odpadů v domácnostech, bytech, obytných domech, administrativních budovách a průmyslových objektech. A postaráme se i o vnější čištění areálových a dešťových odpadů.

Jsme vám k dispozici pro čištění odpadů nebo opravy odpadů. Všechny odtoky vyčistíme a opravíme rychle, efektivně a kvalitně. Moderními metodami zprůchodníme váš ucpaný odtok od toalety, umyvadla, dřezu, vany nebo sprchového koutu. Při opakovaných problémech s odpadem zjistíme příčinu špatného odtékání nebo ucpání a v případě nutnosti vše ihned opravíme. Nebo zajistíme řešení výměnou potřebných částí.

Samotné čištění probíhá ručně-mechanickými stroji té nejvyšší kvality. Díky důkladné práci našich techniků se sníží pravděpodobnost opakování této nepříjemné situace se zaneseným odpadem. Navíc se prodlouží samotná životnost vašeho odpadu a kanalizace.

Tuto službu nabízíme také v rámci servisní smlouvy, o které se můžete dozvědět více zde.