ZPĚT

Nabízíme vám komplexní úklid bytů a domů, který odvedeme profesionálně a flexibilně. Díky dlouholetým zkušenostem vám můžeme garantovat vysokou kvalitu úklidových služeb, které poskytujeme.

Pokud doma nestíháte uklízet nebo prostě jen chcete svůj čas trávit jinak, nemusíte se za to stydět. My to chápeme. A tak vám rádi nabídneme pomocnou ruku. Dokážeme zajistit úklid domů v Brně a okolí bez kompromisů. Po námi dobře odvedené práci vám zůstane jen čistý domov. Profesionálně, odpovědně a hlavně rychle za vás vyřešíme celý úklid s odborným použitím vhodných čisticích prostředků.

Jednorázový a pravidelný úklid Vaší domácnosti

Zajistíme pro vás komplexní úklidové služby nebo si sami zvolíte, jak často a s čím vám máme přijít pomoct. Jsme tu pro vás, ať už potřebujete pravidelný úklid domu či bytu anebo pouze jednorázový sezónní úklid domova nebo třeba generální úklid po rekonstrukci. Jaký druh úklidu si bude přát je samozřejmě pouze na vás.

Můžeme vám nabídnout všechny tyto úklidové služby:

  • Komplexní úklid domácností, bytů a domů všech velikostí
  • Vysávání a mytí všech povrchů, utírání prachu
  • Desinfekci všech povrchů, ke které používáme certifikované a šetrné přípravky
  • Desinfekce všech povrchů parním vysavačem
  • Celkový úklid koupelny a WC
  • Mytí oken, skleněných příček a různých skleněných výplní zábradlí
  • Čištění textilních povrchů, jako jsou koberce, sedací soupravy a podobně, za využití našeho extraktoru 

Pravidelný úklid obvykle zajišťujeme jednou týdně na základě společné dohody stále ve stejný čas a den, který vám vyhovuje. V případě jednorázového úklidu se předem dohodneme na termínu, dle vašeho přání. Předem vám vytvoříme cenovou nabídku na základě navržených úklidových aktivit, které si odsouhlasíme.

Kontaktujte nás

Můžete využít také možnost dlouhodobé spolupráce označované jako Servisní smlouva. Ta spočívá v tom, že za paušální měsíční poplatek je vám k dispozici náš tým, který se v pravidelných intervalech bude starat o údržbu vašeho bytu nebo domu. Navíc se zavazujeme zajistit opravu při závadě do 24 hodin od objednání. K dispozici jsou dva typy takovéto dohody. Předem definovaná servisní smlouvu anebo smlouva sestavená individuálně na míru vašim potřebám. Tak se snadno dohodneme, s čím a jak často potřebujete pomoci.