ZPĚT

Mít však zvláštního zaměstnance na úklid je finančně jistě velmi náročné, nehledě na to, že pro svou práci potřebuje množství prostředků a vybavení, do kterého je třeba investovat.

Úklidová firma naproti tomu disponuje tím nejlepším vybavením, jednoduše proto, že čištění prostor je její obor. Kromě toho má dostatek schopných zaměstnanců, kteří jsou schopni převzít vaše starosti s pravidelným a komplexním uklízením kancelářských prostor na sebe. Vy se tak můžete věnovat činnostem, které se týkají samotného chodu firmy.

Nejenom, že se o váš úklid postaráme – a to se vším všudy. Mytí oken, úklid podlah, toalet, prostě všeho, na co si vzpomenete, je samozřejmostí. Využíváme osvědčené úklidové prostředky, ale zároveň se nebojíme novinek.

Kromě klasického úklidu, jak si jej pravděpodobně každý dovede představit, nabízíme také dezinfekce povrchů a prostor. Díky tomu bakterie ani viry nebudou mít žádnou šanci. Toto dezinfikování provádíme dvěma metodami. Buď párou nebo ozonem. Lze takto ošetřit i velké plochy.

Úklid není vše, co vám jsme schopni nabídnout. Naše servisní smlouva hravě nahradí dalšího zaměstnance – údržbáře. Se servisní smlouvou máte jistotu, že pokud se cokoli ve vašich prostorách pokazí, my zajistíme, aby to bylo do 24 hodin řešeno. V rámci této služby provádíme také pravidelné kontroly a údržbové práce. Nečekáme tedy, až se něco pokazí, ale naopak tomu předcházíme.

Přes komplexní a pravidelný úklid kancelářských prostor v Brně jsme machři