Taky byste se po náročném dnu v práci rádi vrátili do krásně uklizeného domova, který voní čistotou. Jenže pravidelný úklid v rámci svých dalších povinností nestíháte nebo zkrátka chcete svůj čas trávit jinak. Chápeme to. A tak vám nabízíme naše pomocné ruce, které se vám jistě šiknou. Rádi za vás celý úklid vyřešíme. Profesionálně, odpovědně a hlavně rychle. Zajistíme pro vás komplexní úklidové služby, ať už potřebujete pravidelný úklid domu či bytu anebo jednorázový úklid domova. Není pro nás problém provézt ani velký sváteční a generální úklid u vás doma. Jaký druh úklidu si vyberete, je čistě ve vaší režii.

U nás najdete kvalitní a poctivý úklid vaší domácnosti. Nabízíme komplexní úklidové služby, které vás zbaví starostí. Zaručujeme odborné používání čisticích prostředků a čistý a voňavý domov. Díky nám můžete mít dokonale uklizený byt kdykoliv a bez větší námahy.

Konkrétně vám nabízíme následující úklidové služby:

Zkrátka zastaneme úklid bytu i domu, ať už je malý nebo velký. Pomůžeme vám, ať už potřebujete vyřešit jednorázový úklid nebo hledáte pravidelnou pomoc s péčí o vaši domácnost.

Pravidelný úklid obvykle zajišťujeme 1x týdně, 1x za 14 dnů nebo 1x měsíčně. Společně se dohodneme na pravidelném čase a dni, kdy k vám budeme docházet. V případě jednorázového úklidu se předem dohodneme na termínu, který vám bude vyhovovat a jakmile nám sdělíte vaše požadavky, my vám vytvoříme cenovou nabídku na základě navržených úklidových aktivit, které si předem odsouhlasíme. 

službu poskytuje: CGE HOME úklidová s.r.o. IČO: 117 87 465