ZPĚT

Potřebujete drobné zednické práce a opravy, se kterými si nevíte rady? Nebojte se, rádi vám s nimi pomůžeme. Naše činnost se kromě drobných oprav zaměřuje také na údržbu či obnovu. Pokud sháníte dobrého obkladače, který nebude mluvit jako dlaždič, určitě vám takového pošleme. Za svou prací si stojíme a jsme rádi, že za nás mohou mluvit výsledky.

Kromě výše uvedeného vám můžeme pomoci i s bouráním čehokoliv, terénní úpravou vaší zahrady nebo s odvozem onoho vybouraného materiálu, sutí i odpadem.

Neváhejte se nám ozvat. Rádi vám připravíme nabídku na míru a společně uděláme váš domov nebo průmyslový objekt opět veselejší. Zaručujeme vám flexibilitu, kdy se přizpůsobíme vašim požadavkům a vysokou odbornost. Na trhu zednických prací působíme už dlouhá léta, ale přesto se neustále zdokonalujeme a přicházíme s inovativním řešením vašeho problému.

Stejně jako dnešní svět neustále chrlí nové a nové technologie, ani mi neusínáme na vavřínech a stále zdokonalujeme své postupy. Jedině tak zaručíme rychlou a kvalitní práci, která šetří váš čas i peněženku. Svou činnost provádíme především v okolí Brna.

Drobné zednické práce Brno zahrnují:

  • Drobné zednické práce a opravy
  • Drobné obkladačské práce
  • Bourací práce
  • Terénní úpravy
  • Odvoz vybouraného materiálu, suti a odpadu

Upozorňujeme, že se zabýváme pracemi menšího rozsahu, spíše charakterem údržby, oprav a obnovy.